Informacje o produkcie

Analiza kobiecego ciała w ruchu oraz inwestowanie w badania od 1973 roku, praktyczna wiedza, te wszystkie czynniki wyprowadziły Arenę na szczyt w produkcji odzieży sportowej, co skutkuje szeroką i bardzo dobrą gamą produktów. Regulowane paski, oddychający materiał, który odprowadza pot i ergonomiczny styl dla maksymalnego komfortu i najwyższej wydajności. Bielizna Areny zaprojektowana jest w taki sposób, aby czerpać jak najwięcej z ćwiczeń. Wszystkie staniki są dostępne z miseczkami w rozmiarach B, C i D.

Dlaczego sportowy stanik

Komfortowy i dający wsparcie stanik pomaga ograniczyć niepotrzebne ruchy piersi i konsekwencje takich ruchów. Bez takiego wsparcia jesteś narażona na ból w piersiach, ramionach, karku i plecach, który może pozostać nawet po ćwiczeniu. Normalny stanik jest w stanie zapewnić jakieś wsparcie ale o połowę mniejsze niż sportowy stanik, który jest zaprojektowany pod kątem ruchu podczas ćwiczeń, ograniczając ruch piersi. Lata badań pokazały, jak reaguje kobiece ciało podczas ćwiczeń, jak stworzyć niepowtarzalny stanik. W rezultacie jest to gama produktów dostosowana do ruchu podczas ćwiczeń, zachowująca twoją sylwetkę i wysoki komfort niezależnie od sportu jaki wybrałaś.

Wybór odpowiedniego rozmiaru

Przymierz tak wiele sportowych staników jak tylko się da, aby znaleźć perfekcyjnie dopasowany do siebie i czuć się najlepiej podczas ćwiczenia. Powinien być ciasny ale w granicach rozsądku, paski powinny być napięte, ale nie powinny zostawić śladów na plecach. Jeżeli miseczka jest pofałdowana spróbuj przymierzyć mniejszą, a jeśli piersi się wybrzuszają poza krawędzie stanika, kiedy druty wbijają się w pierś spróbuj większy rozmiar miseczki. Kiedy obwód pod piersiami jest za duży to stanik przesuwa się wokół ciała jak również w górę i w dół. Sprawdź podwójnie ułożenie i wygodę przez robienie wszelkiego rodzaju ruchów np. ruch rąk w tył i w przód, pochylanie, podskoki. Jeżeli stanik nie pozostał na swoim miejscu to spróbuj mniejszy rozmiar.

Wybór stanika na podstawie intensywności sportu

Każdy sport w innym stopniu naraża piersi na różnego rodzaju ruch i obciążenie, staniki Areny zostały podzielone na trzy kategorie w zależności od poziomy oddziaływania danego sportu:

- wysoki poziom oddziaływania
- średni poziom oddziaływania
- niski poziom oddziaływania